Znajdź swój wymarzony apartament

Wyszukaj

Nasz obiekt

Piękne widoki i doskonała lokalizacja

To wyjątkowe miejsce z którego rozpościera się jeden z najpiękniejszych w Polsce widoków na majestatyczne szczyty Tatr. Budynki położone są w historycznej części miasta, 5 minut spacerem do słynnego deptaku - Krupówki, który oferuje szeroki wybór sklepów, restauracji i kawiarni. Podobna odległość dzieli apartamentowiec od nowoczesnej trasy narciarskiej "Polana Szymaszkowa".

Zakopane nazywane zimową stolicą Polski oferuje liczne atrakcje turystyczne które sprawiają że w tutaj nie da się nudzić a bliskość gór przynosi ze sobą dodatkowe możliwości. Zajęcie znajdą tu dla siebie wszyscy, zarówno aktywne osoby uprawiające sporty zimowe i letnie, rodziny z dziećmi jak i goście poszukujący prawdziwego relaksu i wypoczynku.

Zdjęcia z zewnątrz

Wyjątkowa bryła budynków w otoczeniu zieleni

Wygląd obiektu nawiązuje do podhalańskiej architektury, początku XX wieku. Charakterystycznymi elementami budynków są drewniane balustrady oraz rzeźbione elementy architektoniczne, a także częściowe wykończenie kamieniem naturalnym.

Zdjęcia z lotu ptaka

Wygląd obiektu na tle gór

Z większości apartamentów rozpościera się, niczym niezmącony, widok na panoramę Tatr. To rzadkosć w przypadku obiektów, zlokalizowanych w centrum Zakopanego.

Atrakcje

Dodatkowe udogodnienia dla naszych gości

Na ogrodzonej posesji znajduje się drewniany plac zabaw oraz zadaszony domek grillowy. Wewnątrz budynku znajdziecie Państwo strefę SPA, wyposażonej między innymi w saunę i jacuzzi.

Zarządca Serwisu: Primo Nieruchomości - Twój Partner w wynajmie Apartamentów Wakacyjnych.